XHAKETË STRUKTURË ME KUADRATE VICHY

Xhaketë me jakë me kapak me mëngë të gjata me spaleta dhe kopsë të artë në supe. Xhepa të përparmë pllakë me kapak. Mbërthim i përparmë me kopsa me reliev.

Natyrale/ E kaltër | 7484/127

39,95 EUR-45%19,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë