XHAKETË ME XHEPA ME LINO

Xhaketë e konfeksionuar me pëlhurë me përzierje linoje. Jakë xhakete dhe mëngë të gjata me finiturë me kopsë fundore. Xhep pllakë në gjoks dhe me kapak në ijë. Detaj me xhep të brendshëm. Palë e çarë në mes në shpinë. Mbërthim i përparmë me kopsa.

Ngjyrë Kungulli | 4695/118

89,95 EUR-40%49,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë