XHAKETË KOSTUMI CONFORT

Xhaketë e konfeksionuar me pëlhurë elastike dhe të lehtë. Jakë me kapakë me maja dhe mëngë të gjata. Xhepa me dopio fileto në ijë. Mbërthim i përparmë me kopsa të kryqëzuara.

Ngjyrë bruzi | 1608/301

49,95 EUR

Zgjidh masën

  • L-XL
  • S-M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë