XHAKETË E NGUSHTË DOPIOPETË

Xhaketë me jakë dhe kapak përpara me mëngë të gjata dhe supe të theksuara. Xhepa të përparmë me kapak. Dopiopetë me kopsa metalike.

E zezë | 2284/646

49,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë