XHAKETË DOPIOPETË OVERSIZE

Xhaketë e gjerë me jakë xhakete dhe mëngë të gjata me supe të theksuara. Xhepa të përparmë me kapak. Mbërthim i përparmë dopiopetë me kopsa.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 25% poliestër e ricikluar.

Kafe | 2753/032

39,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
    Shih produkte të ngjashme
  • XL
    Shih produkte të ngjashme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë