XHAKETË CROPPED ME KOMBINIM SATENI

Xhaketë me jakë xhakete me pëlhurë sateni dhe mëngë të gjata me vata. Mbërthim i përparmë me kopsë të veshur me një ngjyrë.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% poliestër e ricikluar.

E zezë | 2292/940

39,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë