XHAKAVENTË ME MBUSHJE TEKNIKE

Xhup me mbushje nga brenda. Jakë e lartë dhe detaj me kapuç nga brenda. Mëngë të gjata me finiturë llastiku. Xhepa me fileto në ijë dhe detaj xhepi i brendshëm. Palë me finiturë elastike. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 25% poliestër e ricikluar dhe 100% mbushje poliestre e ricikluar.

E zezë | 3918/400

49,95 EUR-45%25,99 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
    Coming soonM - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
  • L
    Shih produkte të ngjashme
  • XL
    Shih produkte të ngjashme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë