Këpucë të argjendta


  • Këpucë argjend për femra për ditë dhe mbrëmje

    Nga mokasinet deri te taket festive, një palë këpucë të reja argjendi do të shtojnë argëtim dhe elegancë në çdo dukje. Gjeni këpucët më të mira metalike për disponimin tuaj të mbrëmjes, ose përzieni paksa stilin tuaj të përditshëm të zyres përmes stileve të ndryshme të takeve dhe këpucëve të marshimit 'brogue' në ngjyrë argjendi, të gjitha mund t'i gjeni në koleksionin tonë të ri online. Trajtoni argjendin si ngjyrë neutrale në gardërobën tuaj dhe zbuloni opsione të shumta të reja stilimi.