TRUPORE SATENI DEKOLTE NË FORMË ZEMRE

Trupore sateni me dekolte në formë zemre dhe mëngë të shkurtra me supe të zbuluara. Detaj me lidhëse përpara nga e njëjta pëlhurë. Mbërthim në pjesën e poshtme me kopsa me sustë.

Bezhë | 3179/813

29,95 EUR-35%17,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë