TOP PREJ LINOJE ME STAMPIM

22,95 EUR

Top me jakë të rrumbullakët elastike dhe pa mëngë. Zbukurim me fjongo në kraharor. Pëlhurë me 55% lino.

Blu e errët | 1623/275

Zgjidh masën

Shtoje në shportë