RROBA BANJE STAMPIM PAISLEY

Rroba banje me bel elastik të rregullueshëm me lidhëse. Xhepa anësorë dhe detaj me xhep prapa. Astar i brendshëm.

Gjatësia e qepjes së brendshme të këmbës: 14 cm.
Gjatësia e qepjes së jashtme të këmbës: 44 cm.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

Blu marinari | 8574/307

22,95 EUR

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL
    Shih produkte të ngjashme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë