RROBA BANJE STAMPIM ME VIJA

Rroba banje të konfeksionuara me pëlhurë teknike me finiturë të kadifenjtë. Bel elastik i rregullueshëm me lidhëse. Xhepa anësorë dhe detaj me xhep me fileto prapa. Astar i brendshëm.

Gjatësia e qepjes së brendshme të këmbës: 9 cm.
Gjatësia e qepjes së jashtme të këmbës: 30 cm.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 35% poliestër e ricikluar.

E verdhë | 8574/303

22,95 EUR-30%15,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

  • Opsioni "Shih disponueshmërinë në dyqan" është përkohësisht i çaktivizuar.