RROBA BANJE ME NGJYRA

Rroba banje të konfeksionuara me pëlhurë teknike me finiturë të kadifenjtë. Bel elastik i rregullueshëm me lidhëse. Xhepa anësorë dhe detaj xhepi pllakë në pjesën e pasme. Astar i brendshëm.

Gjatësia e qepjes së brendshme të këmbës: 17 cm.
Gjatësia e qepjes së jashtme të këmbës: 45 cm.

E kaltër | 0775/402

19,95 EUR-15%15,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë