PULOPULOVËR ME THURJE E STRUKTURUAR Detaje

 

Gri me cirka - 6458/510

Triko e thurur e strukturuar me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Mbyllje me kopsa të veshura para me detaje dopiopetë.

Zgjidh masën

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Pamje 1 nga PULOPULOVËR ME THURJE E STRUKTURUAR të Zara-s
Pamje 2 nga PULOPULOVËR ME THURJE E STRUKTURUAR të Zara-s
Pamje 3 nga PULOPULOVËR ME THURJE E STRUKTURUAR të Zara-s
Pamje 4 nga PULOPULOVËR ME THURJE E STRUKTURUAR të Zara-s