POLO E TRIKOTUAR ME VIJA

Polo me thurje me jakë me kapak dhe mbërthim me kopsa përpara. Mëngë të shkurtra. Finitura me llastik.

Ngjyrë natyrale | 4432/432

27,95 EUR-40%15,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë