POLO E TRIKOTUAR ME STRUKTURË

Polo me thurje me jakë me kapak dhe mbërthim me kopsa përpara. Mëngë të shkurtra. Finitura llastiku të kombinuara me kontrast.

E verdhë | 5755/411

27,95 EUR

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë