POLO E TRIKOTUAR ME STAMPIM TIE DYE

Polo me thurje me jakë me kapak dhe mbërthim me kopsa përpara. Mëngë të shkurtra.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

E gjelbër | 3284/437

25,95 EUR-20%19,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • L-XL
  • S-M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë