POLO DAMASKU E MERCERIZUAR Detaje

 

Gri - 8373/403

Bluzë me jakë këmishe dhe mëngë të shkurtra me finiturë llastiku me kontrast. Finiturë me çarje anësore. Mbyllja në pjesën e sipërme me kopsa.

GJATËSIA E MODELIT: 189 CM

Zgjidh ngjyrën

2 MË SHUMË NGJYRA
Zgjidh ngjyrën
  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shih disponueshmërinë në dyqan" është përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga POLO DAMASKU E MERCERIZUAR të Zara-s
Pamje 2 nga POLO DAMASKU E MERCERIZUAR të Zara-s
Pamje 3 nga POLO DAMASKU E MERCERIZUAR të Zara-s
Pamje 4 nga POLO DAMASKU E MERCERIZUAR të Zara-s
Pamje 5 nga POLO DAMASKU E MERCERIZUAR të Zara-s
Pamje 6 nga POLO DAMASKU E MERCERIZUAR të Zara-s
Pamje 7 nga POLO DAMASKU E MERCERIZUAR të Zara-s