POLO BLLOQE NGJYRE X RHUIGI

Polo me jakë me kapak me mbërthim me kopsë përpara. Mëngë të gjata me finiturë fundore llastiku. Stampim me logo dhe qëndisje x Rhuigi përpara të kombinuar me kontrast.

Koleksioni special x RHUIGI.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

E verdhë | 0722/360

35,95 EUR-60%12,99 EUR

Zgjidh masën

  • L-XL
  • S-M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë