PIZHAME FOOTBALL Detaje

 

E gjelbër - 8501/688

Pizhame në dy pjesë. Bluza me jakë të rrumbullakët me mëngë të gjata. E stampuar përpara me detaje të teksturës. Pantallonat e gjata me brez elastik dhe finiturë manshete poshtë. Stampim all over.

Zgjidh masën

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shih disponueshmërinë në dyqan" është përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga PIZHAME FOOTBALL të Zara-s
Pamje 2 nga PIZHAME FOOTBALL të Zara-s
Pamje 3 nga PIZHAME FOOTBALL të Zara-s
Pamje 4 nga PIZHAME FOOTBALL të Zara-s
Pamje 5 nga PIZHAME FOOTBALL të Zara-s