PANTALLONA TË SHKURTRA XHINS XHEPA TË MËDHENJ

Pantallona të shkurtra xhins tip cargo me qemer elastik, mbërthim me perçinë përpara dhe lidhëse të rregullueshme. Xhepa të kombinuar përpara, me kapak, aplikim etikete dhe të pasmë me detaj me fileto. Finitura të fijezuara.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

E zezë | 4743/752

17,95 EUR-25%12,99 EUR

Zgjidh masën

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)
    Shih produkte të ngjashme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë