PANTALLONA TË SHKURTRA ME THURJE

Pantallona të shkurtra të trikotuara të thurura me filaturë pambuku. Bel elastik i rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaj me xhep me fileto prapa.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

Ngjyrë toke | 3284/430

25,95 EUR-20%19,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë