PANTALLONA TË PUSHTA WIDE LEG

15,95 EUR
-49%
7,99 EUR

Pantallona me qemer elastik dhe lidhëse të rregullueshme përpara. Zbukurim me shirita anësorë me detaj llastiku.

Ngjyra: I bardhë | 5431/620

Zgjidh masën

Shtoje në shportë