PALLTO OVERSIZE SOFT

Pallto me jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Xhepa të përparmë me fileto. Mbërthim i përparmë i kryqëzuar me kopsa.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 50% poliestër e ricikluar.

Bezhë | 3046/032

59,95 EUR

Zgjidh masën

 • XXS
 • XS
  Shih produkte të ngjashme
 • S
  Shih produkte të ngjashme
 • M
  Shih produkte të ngjashme
 • L
 • XL
 • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë