PALLTO ME KAPAK

Pallto e hapur me jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Xhepa anësorë të fshehur nën tegel.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 25% poliestër e ricikluar.

Ngjyrë deveje mesatare | 5070/626

29,95 EUR-35%17,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

 • S
  Pak njësiS - Pak njësi
 • M
  Shih produkte të ngjashme
 • L
  Shih produkte të ngjashme
 • XL
  Shih produkte të ngjashme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë