PALLTO LESHI ME PRERJE TË GJERË

Pallto e gjerë e konfeksionuar prej pëlhure me përzierje leshi. Jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Xhepa të përparmë pllakë. Mbërthim i përparmë me kopsa.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% lesh i ricikluar & 30% poliestër e ricikluar & 10% akrilik i ricikluar & 5% poliamid i ricikluar

Gri | 2172/289

89,95 EUR-40%49,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

 • XS
  Shih produkte të ngjashme
 • S
  Pak njësiS - Pak njësi
 • M
 • L
  Shih produkte të ngjashme
 • XL
  Shih produkte të ngjashme
 • XXL
 • XXS

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë