PALLTO LESHI ME PRERJE TË GJERË

Pallto e gjerë e konfeksionuar prej pëlhure me përzierje leshi. Jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Xhepa të përparmë pllakë. Mbërthim i përparmë me kopsa.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% lesh i ricikluar & 30% poliestër e ricikluar & 10% akrilik i ricikluar & 5% poliamid i ricikluar

Gri | 2172/289

89,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XXS

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë