PALLTO DOPIOPETË PREJ LESHI

Pallto e konfeksionuar prej pëlhure me përzierje leshi. Jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Xhepa me kapakë përpara. Astar i brendshëm i kombinuar me një ngjyrë. Pjesa e poshtme me palë të çarë në shpinë. Mbërthim i përparmë dopiopetë me kopsa.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 30% pambuk i ricikluar.

Ngjyrë natyrale | 2049/449

99,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
    Shih produkte të ngjashme
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë