KOSTUM BLUZË HOODIE DHE PANTALLONA WIDE LEG CARGO

27,95 EUR
-71%
7,99 EUR

Kostum me dy pjesë. Bluzë hoodie me kapuç dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik. Pantallona me qemer elastik dhe zbukurim me lidhëse. Xhep pllakë me kapak në anë.

E gjelbër rose | 9000/655

Zgjidh masën

Shtoje në shportë