KËMISHË OVERSIZE 100% LINO

Këmishë e gjerë e konfeksionuar me pëlhurë 100% lino. Jakë me kapak dhe mëngë të gjata me mansheta me kopsë. Xhepa pllakë me kapak në gjoks. Mbërthim i përparmë me kopsa.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% li prej kulturave evropiane

I bardhë | 7545/992

39,95 EUR-45%19,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë