KËMISHË E GJERË STAMPIM ME MOTIVE KAFSHËSH

Këmishë me jakë me kapak dhe mëngë të gjata me mansheta. Xhepa pllakë në pjesën e përparme. Mbërthim i përparmë me kopsa.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 25% poliestër e ricikluar.

Leopard | 9640/022

29,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë