JELEK ME MBUSHJE WATER AND WIND PROTECTION

Jelek me jakë të ngritur me kapuç dhe pa mëngë. Xhepa të përparmë me astar të brendshëm. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 40% poliestër e ricikluar & 100% mbushje poliestre e ricikluar.

Ngjyrë natyrale | 8073/024

29,95 EUR

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë