FUSTAN DENIM ME FLUTURA Detaje

 

E kaltër e mesme - 5899/076

Fustan i shkurtër me jakë V dhe mëngë të gjata. Xhepa anash. Detaje aplikimi me flutura në pjesën e përparme. Mbërthesë në pjesën e përparme me kopsa.

GJATËSIA E MODELIT: 177 CM

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Pamje 1 nga FUSTAN DENIM ME FLUTURA të Zara-s
Pamje 2 nga FUSTAN DENIM ME FLUTURA të Zara-s
Pamje 3 nga FUSTAN DENIM ME FLUTURA të Zara-s
Pamje 4 nga FUSTAN DENIM ME FLUTURA të Zara-s