FUND PANTALLONA LINO ME LULE

27,95 EUR
-71%
7,99 EUR

Fund pantallona me mbërthim me zinxhir në anë dhe iliqe në bel. Detaj me mbivendosje nga e njëjta pëlhurë me zbukurim me lule 3D.

I bardhë | 6054/074

Zgjidh masën

Shtoje në shportë