BLUZË TEKNIKE X RHUIGI

Bluzë teknike me jakë të ngritur me mbërthim me zinxhir përpara. Mëngë të gjata me mansheta me llastik fundor. Logo x Rhuigi e printuar në pjesën e përparme dhe të pasme. Palë e rregullueshme me llastik në anë.

Koleksioni special x RHUIGI.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% poliamid i ricikluar.

Ngjyrë rëre | 4391/340

49,95 EUR-65%15,99 EUR

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë