BLUZË TEKNIKE X RHUIGI

Bluzë e konfeksionuar me pëlhurë teknike. Jakë e rrumbullakët me mbërthim të përparmë me zinxhir. Mëngë të gjata me mansheta me llastik fundor. Stampim me logo x Rhuigi të kombinuar me kontrast përpara dhe prapa. Xhepa me fileto në ijë. Palë e rregullueshme me lidhëse përpara.

Koleksioni special x RHUIGI.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% poliamid i ricikluar.

Portokalli | 1538/322

49,95 EUR

Zgjidh masën

  • L-XL
  • S-M

Shtoje në shportë