BLUZË STRUKTURË X RHUIGI

Bluzë e lehtë me jakë të ngritur dhe mëngë të gjata. Stampim me logo x Rhuigi përpara dhe prapa të kombinuar me kontrast. Xhepa të përparmë në ijë. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

Koleksioni special x RHUIGI.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 25% poliestër e ricikluar.

E zezë | 0761/362

35,95 EUR-60%12,99 EUR

Zgjidh masën

  • L-XL
  • S-M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë