BLUZË POLO LOS ANGELES

Bluzë me jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Finitura llastiku. Detaj me tekst me qëndisje me kontrast përpara.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 15% pambuk i ricikluar.

Rozë | 1131/307

25,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë