BLUZË OVERSIZE ME VIZATIM

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Detaj me vizatim të kombinuar me kontrast përpara dhe prapa.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

E bardhë e thyer | 1165/077

25,95 EUR-60%9,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë