BLUZË NEW YORK

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura llastiku. Detaj me tekst me qëndisje me kontrast përpara.

JOIN LIFE Care for water: prodhuar duke përdorur më pak ujë & të paktën 10% poliestër të ricikluar.

E kaltër | 5643/303

25,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë