BLUZË NEW YORK

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura llastiku. Detaj me shkronja NY me qëndisje me kontrast përpara.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 50% pambuk në konvertim me pambuk organik.

Rozë | 0264/310

25,95 EUR-35%15,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë