BLUZË ME ZINXHIR ME SHIRIT

Bluzë e gjerë me jakë të ngritur dhe mëngë të gjata me detaj me shirit të kombinuar me kontrast. Xhepa me fileto në ijë. Finitura me llastik. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

I bardhë | 5372/302

35,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë