BLUZË ME TEKST

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Detaj teksti i kombinuar me kontrast në kraharor. Finitura llastiku.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 20% pambuk i ricikluar.

Rozë lule vathi | 1165/017

17,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë