BLUZË ME STAMPIM

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura llastiku.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 15% pambuk i ricikluar.

Natyrale/ E zezë | 1131/306

22,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë