BLUZË ME STAMPIM ABSTRAKT

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Stampim abstrakt i kombinuar me kontrast përpara. Finitura me llastik.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

I bardhë | 6224/463

29,95 EUR-45%15,99 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë