BLUZË ME STAMPË

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Detaj me stampë të gomuar të kombinuar me kontrast. Finitura llastiku.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 50% pambuk në konvertim me pambuk organik.

E kuqe e fortë | 0264/019

22,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë