BLUZË ME KAPUÇ X RHUIGI

Bluzë me jakë me kapuç dhe mëngë të gjata. Stampim me logo x Rhuigi përpara dhe me qëndisje në mëngë me kombinim me kontrast. Xhepa anësorë në ijë. Finitura me llastik.

Koleksioni special x RHUIGI.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 20% pambuk i ricikluar.

E verdhë | 0761/361

39,95 EUR-65%12,99 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë