BLUZË ME KAPUÇ DHE ARNË DEKORUESE

Bluzë me kapuç të rregullueshëm me lidhëse. Mëngë të gjata. Xhep tip kanguri në pjesën e përparme. Detaj me stampë të gomuar të kombinuar me kontrast. Finitura llastiku.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 50% pambuk në konvertim me pambuk organik.

me viza | 0264/016

29,95 EUR

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë