BLUZË FLUORI

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

E gjelbër fluoreshente | 0722/457

22,95 EUR-30%15,99 EUR
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë