BLUZË E TRIKOTUAR ME STRUKTURË RRJETË

Bluzë e trikotuar e thurur me filaturë pambuku. Jakë e rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Finitura llastiku.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

E bardhë e thyer | 3332/300

25,95 EUR-20%19,99 EUR

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë